Skip to content

Služby

Individuálne služby

Špeciálne balíčky:

Canton Fair bez návštevy veľtrhu

Ak mate záujem o nájdenie dodávateľov pre vaše podnikanie ale nemôžete vycestovať na Canton Fair, stačí ak nám zadáte požiadavky na tovar a my vám na veľtrhu dodávateľov nájdeme. Dohodneme vám obchodné podmienky, zjednáme ceny a nákupné množstvá, pripravíme kalkulácie dovozných nákladov a odovzdáme vám katalógy, cenové ponuky a kontaktné údaje na dodávateľov na kľúč. Ušetríte čas aj náklady a dodávateľov vám vyberieme a pripravíme s maximálnou odbornosťou.

Cena: od 499€ bez DPH

Canton Fair (1)
Vietnam expo lod

Ak ste nenašli v ponuke výstavu alebo veľtrh, ktoré vás zaujímajú a máte iné preferencie, prípadne potrebujete vycestovať na individuálnu pracovnú cestu do Číny, Vietnamu, Thajska a ďalších krajín južnej a juhovýchodnej Ázie, radi vám naplánujeme pracovnú cestu na kľúč podľa vašich požiadaviek a dohodneme obchodné stretnutia. Stačí nám dať vedieť vaše požiadavky a očakávania a my spravíme všetko pre to, aby bola vaša cesta do Ázie výnimočná a naplnila vaše obchodné aj kultúrne očakávania.

Vietnam expo lod

Uvedomujeme si, že každá firma má svoje špecifické požiadavky, či už ste skúseným obchodníkom alebo začínate svoju podnikateľskú cestu. Preto sme pripravení stretnúť sa s vami osobne alebo online, aby sme porozumeli vašim cieľom a potrebám. Naša bohatá skúsenosť s obchodnými dovozmi, návštevami veľtrhov a znalosť čínskeho jazyka sú našimi silnými stránkami. S nami získate výhodu skúsených odborníkov, ktorí majú pohľad na najnovšie trendy a možnosti na ázijskom trhu.

IMG_20191027_114154 (1)
infinity-travel-city-Canton-fair

Čo môžete očakávať od nášho obchodného poradenstva pre import z Ázie?

  • individuálny prístup,
  • analýza vašich podnikateľských potrieb,
  • pomoc pri príprave dovoznej stratégie,
  • voľba najefektívnejších spôsobov prepravy,
  • identifikovanie príslušných certifikácií a noriem,
  • a mnohé ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu nakopnúť vaše podnikanie.

Využite našu odbornosť, prehĺbte svoje vedomosti o možnostiach obchodovania s Áziou a dosiahnite úspech v raste aj vďaka spolupráci s nami. Viac informácií o našich službách pre obchodovanie s Áziou nájdete tu.

Cena: od 49€ bez DPH

infinity-travel-city-Canton-fair

Alebo máte záujem o kompletnú obchodnú cestu s nami? 

Ponuka obchodných ciest

Najväčší veľtrh v Číne, Canton Fair, je skvelým miestom na nájdenie spoľahlivých ázijských dodávateľov, nájdenie inšpirácie pre nové podnikanie a nadviazanie a utuženie vzťahov s dodávateľmi.