Skip to content

Aké bolo 134. vydanie Canton Fair?

Aké bolo 134. vydanie Canton Fair?

 

Po pandémii Covid-19 sme sa konečne mohli vrátiť do Číny a navštíviť najväčší veľtrh vývozu a dovozu Canton Fair. Spolu s nami vyrazili na obchodnú cestu do Číny aj klienti, pre ktorých sme zabezpečili kompletný program, letenky, ubytovanie a všetky náležitosti, ktoré sú pre vycestovanie do Číny potrebné. Jesenné vydanie Canton Fair nám ubehlo celkom rýchlo a my by sme sa s vami radi podelili o naše postrehy a zážitky. 

 

Veľtrh Canton Fair je rozdelený na 3 fázy a nájsť na ňom môžete ponuku viac ako 35 000 dodávateľov (zdroj obrázku: vlastné).
Veľtrh Canton Fair je rozdelený na 3 fázy a nájsť na ňom môžete ponuku viac ako 35 000 dodávateľov (zdroj obrázku: vlastné).

 

Záujem klientov nás prekvapil 

 

Z našich skúseností vieme, že klienti majú najčastejšie záujem o prvú fázu veľtrhu, na ktorej sa vystavuje elektronika, domáce spotrebiče, osvetlenie, vozidlá, stroje, stavebné materiály, chemické výrobky, železiarske nástroje a veľa ďalšieho. Tento rok nás však klienti prekvapili a o druhú fázu veľtrhu Canton Fair bol rovnaký záujem ako o prvú. Našli sa dokonca aj dvaja podnikatelia, ktorí sa rozhodli absolvovať obe fázy veľtrhu. 

 

Zo 134. vydania Canton Fair sme si odniesli veľa nových obchodných kontaktov, ale aj množstvo inšpirácie (zdroj obrázku: vlastný).
Zo 134. vydania Canton Fair sme si odniesli veľa nových obchodných kontaktov, ale aj množstvo inšpirácie (zdroj obrázku: vlastné).

 

134. vydanie Canton Fair prinieslo niekoľko zmien 

 

Canton Fair nás tentoraz prekvapil viacerými zmenami, ktoré svedčia o dynamike obchodného prostredia v Číne. Výstavné pavilóny sa rozšírili o jeden ďalší, kde dodávatelia prezentovali svoje produkty na viacerých poschodiach. Tento nový pavilón poskytol priestor pre dodávateľov výrobných technológií a liniek, ktorých prítomnosť bola v minulých rokoch obmedzená. 

 

Potešilo nás, že sme na veľtrhu stretli aj našich dlhoročných partnerov, ktorí sa zaoberajú výrobou CNC strojov, bagrov, nábytku a iných sortimentov. Táto príležitosť nám umožnila posilniť existujúce vzťahy a diskutovať o nových možnostiach spolupráce. Zároveň sme tiež nadviazali nové obchodné kontakty, ktoré využijeme pri riešení dopytov pre klientov Infinity Standard

 

Jedným z prekvapení bolo aj intenzívne využívanie digitálnych technológií v Číne, ktoré sa začalo presadzovať počas pandémie. Obchodná cesta do Číny sa stala pre zahraničných návštevníkov trochu náročnejšou, keďže hotovosťou sa už takmer nikde neplatí. Všetko prebieha prostredníctvom čínskych platobných platforiem a množstvo dôležitých informácií je uvedených výlučne v čínskom jazyku. Napríklad v reštauráciách bolo menu takmer výlučne napísané v čínštine, a tak sme jeho preklad tlmočili našim klientom. 

 

Počas celého veľtrhu sa klienti mohli spoľahnúť na naše asistenčné služby, na 134. vydaní Canton Fair sprevádzala klientov Michaela Královičová a Tatiana Dzurišová (zdroj obrázku: vlastný).
Počas celého veľtrhu sa klienti mohli spoľahnúť na naše asistenčné služby, na 134. vydaní Canton Fair sprevádzala klientov Michaela Královičová a Tatiana Dzurišová (zdroj obrázku: vlastné).

 

Na jar vyrazíme do Číny opäť 

 

Čo nevidieť začne 135. vydanie Canton Fair a my už pripravujeme podklady pre jarnú obchodnú cestu do Číny. Tá sa uskutoční na prelome apríla a mája, záleží len na vás pre ktorú fázu sa rozhodnete. 

 

Obchodnú cestu na jarné vydanie Canton Fair 2024 máme naplánovanú nasledovne: 

  1. fáza od 13. 04. do 21. 04. 2024 – elektronika, domáce spotrebiče, osvetlenie, vozidlá, stroje, stavebné materiály, chemické výrobky, železiarske nástroje a veľa ďalšieho. 
  2. fáza od 21. 04. do 29. 04. 2024predmety každodennej spotreby, dekorácie, keramiku, kuchynské náčinie, domáce potreby, kozmetiku, rôzne darčekové predmety a iné.
  3. fáza od 29. 04. do 07. 05. 2024obuv, textil, odevy, batožiny, výrobky pre voľný čas, kancelárske potreby a veľa ďalších.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi si s vami dohodneme online alebo osobné stretnutie v našej kancelárii v Bratislave.