Skip to content

10 Dôvodov, prečo vyraziť na Canton Fair s Infinity Travel

10 Dôvodov, prečo vyraziť na Canton Fair s Infinity Travel 

 

Veľtrh Canton Fair je skvelým miestom pre hľadanie nových obchodných príležitosti, získanie konkurenčnej výhody, načerpanie inšpirácie a objavenie nových trendov. Na Canton Fair vystavuje viac ako 35 000 dodávateľov a výstavná plocha má viac ako 1,5 milióna m². Čínu a veľtrh Canton Fair sme už navštívili niekoľkokrát a preto sme sa rozhodli, že túto možnosť sprostredkujeme aj podnikateľom zo Slovenska a Českej republiky. Objavte všetky dôvody, prečo sa spoľahnúť na naše služby a na obchodnú cestu do Číny vyraziť spolu s nami. 

 

Na Canton Fair nájdete ponuku viac ako 35 000 vystavovateľov (zdroj obrázku: vlastné).
Na Canton Fair nájdete ponuku viac ako 35 000 vystavovateľov (zdroj obrázku: vlastné).

 

1. Na obchodnú cestu do Číny vás vopred pripravíme 

 

Pred vycestovaním do Číny sa so všetkými účastníkmi stretneme, aby sme si objasnili ich očakávania z Canton Fair a zároveň si spolu dohodli množstvo detailov. V Číne funguje veľa vecí inak ako u nás a preto je nutné, aby na ne boli všetci pripravení. 

 

Takmer nikde sa neplatí hotovosťou, naše sociálne siete tam nefungujú a všetci komunikujú cez WeChat. Pozor si tiež treba dávať na to, čo si so sebou zabalíte do kufra a obmedzenia platia aj pri vývoze z krajiny. Vďaka našim skúsenostiam vás dokážeme dokonale pripraviť na obchodnú cestu do Číny, tak aby ste nemuseli vyhadzovať veci na letisku alebo vám kvôli niečomu zbytočne nezadržali celý kufor. 

 

 

Ubytovanie v China Hotel neďaleko Canton Fair (zdroj obrázku: vlastné).
Ubytovanie v China Hotel neďaleko Canton Fair (zdroj obrázku: vlastné).

 

Postaráme sa o letenky a ubytovanie 

 

Našim cieľom je urobiť pre klientov obchodnú cestu do Číny čo najviac bezstarostnú. V rámci našich služieb zabezpečíme letenky a dopravu z letiska až do hotela. Postaráme sa taktiež o ubytovanie v 5-hviezdičkovom hoteli China Hotel, ktorý má k dispozícii aj vonkajší bazén, wellness a fitness centrum. Vzdialený je len 15 minút chôdze od výstaviska Guangzhou Jinhan, takže to na Canton Fair nemajú klienti ďaleko. 

 

Canton Fair navštívime spolu s vami 

 

Na obchodnú cestu do Číny vyrazíme spolu s vami, aby sme vám mohli byť kedykoľvek k dispozícii. Nemusíte mať preto z ničoho obavy a my sa o všetko postaráme. Vysvetlíme vám, akými spojmi sa z hotela dostanete na Canton Fair, kde sa čo nachádza a ako sa na veľtrhu orientovať, tak aby ste vedeli, kde čo hľadať. Po príchode samozrejme absolvujeme všetko s vami, pomôžeme vám s registráciou na veľtrh, ukážeme vám, kde nájdete “klasické” európske toalety alebo kde sú reštaurácie. Neustále s vami budeme v spojení a v prípade potreby sa na nás kedykoľvek môžete obrátiť.   

 

Tatiana Dzurišová na veľtrhu Canton Fair (zdroj obrázku: vlastné).
Tatiana Dzurišová na veľtrhu Canton Fair (zdroj obrázku: vlastné).

 

Pomôžeme vám s oslovením nových dodávateľov 

 

Ak neovládate cudzí jazyk alebo si svojou angličtinou nie ste istí, nemusí to byť prekážka k tomu, aby ste vyrazili na obchodnú cestu do Číny. Naši sprievodcovia ovládajú hneď niekoľko svetových jazykov a počas celej obchodnej cesty vám budú nápomocní. 

 

Na veľtrhu s vami radi oslovia nových dodávateľov a odkomunikujú za vás všetky otázky. Nemusíte sa preto báť, že by vám neznalosť cudzieho jazyka musela bránila v tom, aby ste v Číne uzavreli biznis. 

 

Vyjednáme pre vás najlepšie dodacie podmienky 

 

Súčasťou našich služieb je aj poskytnutie pomoci pri obchodných rokovaniach s dodávateľom. Vďaka našim skúsenostiam vieme, ako s čínskym dodávateľom správne komunikovať, na čo sa pýtať, čím zaujať a akým spôsobom vyjednať tie najlepšie ceny

 

V rámci našich služieb vám pomôžeme vyjednať čo najlepšie dodacie podmienky (zdroj obrázku: vlastné).
V rámci našich služieb vám pomôžeme vyjednať čo najlepšie dodacie podmienky (zdroj obrázku: vlastné).

 

Vypracujeme pre vás kompletnú cenovú ponuku 

 

Treba si uvedomiť, že výsledná cena dovozu z Číny, ktorú reálne zaplatíte obsahuje aj náklady spojené s daňou, colným konaním a prepravou tovaru. Nestačí preto len získať cenovú ponuku od dodávateľa, ale dôležité je vedieť, koľko vás bude celý nákup stáť. Na základe kompletnej cenovej ponuky sa potom dokážete ľahko rozhodnúť, či sa vám dovoz daného tovaru alebo stroja oplatí, alebo či naopak oslovíte iných dodávateľov. 

 

Kompletnú cenovú ponuku pre vás vypracujeme ešte počas veľtrhu, takže budete presne vedieť na čom ste, a či má daný obchod zmysel alebo sa rozhliadnete po niečom inom. 

 

Ovládame čínštinu 

 

Aj napriek tomu, že je častokrát anglický jazyk pri komunikácii s dodávateľmi na veľtrhu dostačujúci, v niektorých prípadoch je čínština skutočne potrebná. Napríklad v reštauráciách sa často stretnete s tým, že si menu musíte objednať cez tablet, ktorý je však celý v čínskom jazyku. 

 

S nami sa nemusíte báť, že by ste sa dostali do situácií, v ktorých si nebudete vedieť poradiť. Čínsky jazyk ovládame a v prípade potreby vám budeme radi tlmočiť čo bude potrebné. 

 

Kombinujeme biznis a zábavu, preto pre vás máme pripravený bohatý program (zdroj obrázku: vlastné).
Kombinujeme biznis a zábavu, preto pre vás máme pripravený bohatý program (zdroj obrázku: vlastné).

 

Kombinujeme biznis a zábavu 

 

Obchodná cesta do Číny s Infinity Travel nie je len o chodení po veľtrhu. Tešiť sa tiež môžete na prehliadku mesta, návštevu trhov, jedinečný výhľad z Canton Tower alebo výlety do okolitých miest. Z obchodnej cesty si tak odnesiete nielen nové obchodné kontakty, ale aj množstvo zážitkov. 

 

Objavíme spolu tajomstvá čínskej kuchyne 

 

V Infinity Travel sa snažíme klientom čo najviac priblížiť nielen čínsku kultúru, ale aj gastronómiu. Čínska kuchyňa nie je len jedna a tvorená je množstvom ďalších kuchýň, ktoré sa líšia spôsobom prípravy jedla, použitými surovinami alebo korením. Máme vo zvyku každý večer zobrať klientov na večeru vždy do inej čínskej reštaurácie, tak aby toho počas obchodnej cesty stihli ochutnať čo najviac. 

 

Keďže sa veľtrh koná v meste Kantón, jeden z večerov máme naplánovanú ochutnávku kantónskej kuchyne. Tá ponúka najmä ryby a morské plody, ktoré majú mierne sladkú chuť. Našu tradičnú kuchyňu najviac pripomína macauská, pretože jej jedlá sa skladajú aj zo syru a zemiakov, ktoré pre čínske kuchyne nie sú tradičné. Štipľavou výzvou je jednoznačne sečuánska kuchyňa, ktorá je známa svojou pikantnosťou. Odvážlivci tiež môžu skúsiť rôzne čínske delikatesy, akými sú orgány alebo paprčky. 

 

Jedna zo spoločných večerí na jesennom vydaní Canton Fair 2023 (zdroj obrázku: vlastné).
Jedna zo spoločných večerí na jesennom vydaní Canton Fair 2023 (zdroj obrázku: vlastné).

 

Postaráme sa o to, aby mala vaša obchodná cesta zmysel 

 

Snažíme sa o to, aby klienti, ktorí sa rozhodnú vyraziť na Canton Fair skutočne na veľtrhu našli to, čo hľadajú. Pozornosť teda venujeme potrebám klientov a snažíme sa im byť po celú dobu nápomocní. 

 

Vieme vám poradiť, aká fáza veľtrhu je pre vás najvhodnejšia, a tiež či sa vám vôbec do Číny oplatí vycestovať. Vždy sa snažíme byť úprimní, takže si od nás vypočujete pravdivú odpoveď na akúkoľvek otázku v spojitosti s Canton Fair alebo dovozom z Číny. 

 

Vyrazte s nami na 135. vydanie Canton Fair

 

Aktuálne pripravujeme obchodnú cestu na 135. jarné vydanie Canton Fair, ktorej sa môžete zúčastniť spolu s nami. Vyberte si, o ktorú fázu veľtrhu máte záujem podľa vášho podnikateľského zamerania. 

 

Canton Fair je rozdelený na 3 fázy: 

  1. fáza od 13. 04. do 21. 04. 2024 – elektronika, domáce spotrebiče, osvetlenie, vozidlá, stroje, stavebné materiály, chemické výrobky, železiarske nástroje a veľa ďalšieho.
  2. fáza od 21. 04. do 29. 04. 2024predmety každodennej spotreby, dekorácie, keramiku, kuchynské náčinie, domáce potreby, kozmetiku, rôzne darčekové predmety a iné.
  3. fáza od 29. 04. do 07. 05. 2024obuv, textil, odevy, batožiny, výrobky pre voľný čas, kancelárske potreby a veľa ďalších.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám všetko vysvetlíme a dohodneme ďalšie detaily. Viac informácií o pripravovanej obchodnej ceste nájdete tu: 135. Canton Fair